Смерть музиканта групи “Любе” пов’язали з Донбасом

news

Померлий басист групи “Любе” Павло Усанов, смерть якого наступила 19 квітня внаслідок отриманих черепно-мозкових травм, був побитий за розмову про Донбас.

 

Про це заявив письменник Захар Прилєпін в своєму блозі для телеканалу Ren-TV, пише Корреспондент.net.
За словами автора публікації, Усанов перебував в барі і розповідав про ситуацію на сході України. “У нас це боліло з ним — і, нічого приховувати, говорили і говоримо ми про це часто”, — пише Прилєпін, котрий не перебував у момент нападу поруч з постраждалим.

“У кафе був хтось, кому, судячи з усього, розмова не сподобалася”, — продовжує письменник. “Пашу підійшли і вдарили по голові. Ззаду. Обличчям до обличчя з ним вбивця мав куди менше шансів. Паша міг за себе постояти”, — розповідає російський блогер про своє бачення ситуації.

Нагадаємо, Павло Усанов був доставлений до лікарні 3 квітня після нападу, що стався в Московській області. Музикант помер, не виходячи з коми.


Павло Усанов був басистом групи “Любе” з 1996 року, коли замінив в колективі загиблого в автокатастрофі Олександра Ніколаєва. З 2006 року музикант паралельно працював з власним проектом “Зустрічний бій”.

Захар Прилєпін — російський письменник, журналіст, політичний діяч. З 1996 року є членом Націонал-більшовицької партії, а після її розпуску в 2007 році — створеного на її основі руху “Другая Россия”.

0 Комментариев