Словацькі перевізники погрожую долучитися до протесту поляків та перекрити кордон для українських вантажівок

news

Союз автоперевізників Словаччини (UNAS) грозиться заблокувати кордон для українських перевізників. Вони вимагають від Європейської комісії відновити перевезення в межах ЄС за комерційними дозволами.

Про це повідомив голова UNAS Станіслав Скала, слова якого цитує словацьке видання Pravda – пише Громадське.

Скала вказав, що перевізники закликають Мінтранс почати співпрацю з Єврокомісією і вимагають повернення дозволів для українських колег. За його словами, якщо ЄК цього не зробить, то «UNAS готовий негайно підтримати польських перевізників та заблокує перетин кордону для українських перевізників зі словацького боку».

У UNAS заявили, що не згодні з постановою ЄС, яка скасувала видачу дозволів для українських перевізників після вторгнення російських військ в Україну.

Раніше UNAS вислало листа Мінтрансу, в якому висловило заяву, що українці, мовляв, захоплюють роботу словацьких перевізників.

Ми хочемо підкреслити, що словацький грузовий транспорт перебуває в скрутному становищі. Як ви зауважили, польські перевізники блокують свої кордони через ті ж проблеми, що й наші. Словацьке Міністерство транспорту вже давно не приділяє уваги вантажним перевезенням і повністю їх ігнорує,

– йдеться у листі.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев