Скоро вийдуть друком факсимільні видання Волинської єпархії та духовна література для незрячих

news

5-6 березня, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта та за молитовної підтримки вікарія Волинської єпархії єпископа Камінь-Каширського Нафанаїла, речник Волинської єпархії перебував у Києві. Про це йдеться на сайті Волинської єпархії.

5 березня у Поминальну вселенську батьківську суботу, протоієрей Валентин Марчук молився за Божественною Літургією та Вселенською Панахидою у Спасо-Преображенському соборі. Особлива молитва була піднесена за спокій душі Митрополита Київського і всієї України Володимира. Відвідав речник Волинської єпархії також і музей Блаженнішого Митрополита Володимира.

У неділю, коли Церква нагадує вірним про майбутній Страшний Суд Христовий, Божественну Літургію у Спасо-Преображенському соборі Києва також очолив митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко). Серед священиків, які співслужили архієрею був і речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

Окрасою богослужіння став спів митрополичого хору під керівництвом   Олександра Тарасенка.

За два дні перебування в столиці речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук обговорив актуальні питання церковного життя Волинської єпархії, зокрема, участь її у реалізації всеукраїнських проектів Української Православної Церкви. Так, скоро світ побачать два нові факсимільні видання Волинської єпархії УПЦ та духовну література шрифтом Брайля для незрячих.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев