Скільки укранці хочуть отримувати зарплати?

news

За результатами дослідження, яке провели у вересні серед українців, стало відомо, що більшість не влаштовує їхній рівень заробітку. Бажають вищого рівня заробітної плати понад 2/3 опитаних. Читайте далі та дізнайтеся, скільки хочуть заробляти українці.

У опитуванні брали участь респонденти віком від 18 років з різних куточків України. Загальна кількість учасників – 2001 особа. Лише 59% мають роботу, тож саме вони відповідали на питання щодо рівня зарплати. Результати такі: 78% відповіли, що їм недостатньо тих грошей, які вони заробляють, а лише 19% задоволені зарплатою.

Дослідження виявило, що понад 2/3 опитаних вважають власний заробіток недостатнім й хотіли б заробляти вдвічі більше.

Теоретичний рівень зарплати, який влаштовує опитаних, – 19 275 гривень на місяць. Це на 4 899 грн більше, ніж хотіли учасники аналогічного дослідження у лютому 2018 року. Скоріше за усе економічна ситуація є причиною збільшення вимог працівників до оплати праці. Чоловіки були б задоволені зарплатою у 20 695 гривень на місяць, а жінки – 18 059 гривень.

Стало відомо, яку зарплату хочуть українці - фото 363989
Відповідно до цьогорічних даних Держстату за серпень, середня зарплата в Україні склала 10 537 гривень. Розрив між бажаним рівнем заробітку і реальним досить великий. У підсумку, українці хотіли б заробляти майже вдвічі більше, ніж мають на сьогодні.

До теми: Банкнота в 1000 гривень надійшла в обіг: як виглядає нова купюра

Джерело: Research & Branding Group

https://maximum.fm/novini_t2

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев