Скільки виділять з міського бюджету на підтримку громадських ініціатив у Луцьку

news

25 серпня відбулося засідання постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму за участі членів тимчасової контрольної комісії міської ради щодо сприяння розвитку Державного історико-культурного заповідника в м. Луцьку.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Депутати Павло Данильчук, Тарас Бас, Наталія Бунда підтримали Програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Луцька на 2015-2017 роки, яку ініціював депутат міської ради Павло Данильчук. Також підтримали проект рішення про внесення доповнень до рішення міської ради від 27.05.2015 №74/4 «Про Програму підтримки ініціатив жителів міста Луцька на 2015-2017 роки». Начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова повідомила, що у міському бюджеті цього року на підтримку громадських ініціатив передбачено півмільйона гривень.

Члени постійної комісії заслухали звіт тимчасової контрольної комісії міської ради щодо сприяння розвитку Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку. Голова названої контрольної комісії Олександр Семенюк повідомив, що відбулося п’ять засідань комісії, як результат, напрацьовано план заходів із 27 пунктів, серед них і пропозиції щодо реконструкції старого ринку.

Члени постійної депутатської комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму підтримала проект рішення щодо співфінансування видатків на розвиток хокею в місті Луцьку. Депутат міської ради Ірина Констанкевич у своєму виступі зазначила, що у нашому місті велика увага приділяється розвитку спорту, уже є певні здобутки у новоствореної команди з хокеї. На її функціонування у 2016 році з обласного бюджету планують витратити 150 тисяч гривень, а у міському на співфінансування пропонується передбачити 100 тисяч гривень.

0 Комментариев