Скільки коштуватиме шкільний обід у Луцьку?

news

У зв’язку з коливанням цін на ринку, у 2015-16 навчальному році вартість шкільного обіду підвищили на 3 гривні. 

Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцькради, повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

 

Відтак, начальник управління освіти Олег Гребенюк повідомив, що сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків отримуватимуть обід на загальну вартість 10,40 гривень в день на одну дитину.
Діти із малозабезпечених сімей отримуватимуть обіди ціною в 10,40 гривень в день на одну дитину; вихованці комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» – 11,50 грн в день на одну дитину; вихованці комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради» – 36,00 грн в день на одну дитину.
Окрім того, для учнів 1-4 класів в загальноосвітніх навчальних закладах обід надається за рахунок коштів бюджету міста, а саме 7,00 гривень в день на одну дитину.
Однак, каже Олег Гребенюк, враховуючи ситуацію в країні, з метою соціального захисту сімей, члени яких беруть участь в антитерористичній операції, для даної категорії дітей норма становитиме – 10,40 грн в день на одну дитину за кошти міського бюджету.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев