Швидкий кредит без довідки про доходи від компанії Kumo

news

На отримання довідки про доходи потрібен певний час, якого немає в скрутних фінансових ситуаціях. Компанія Kumo дає можливість отримати швидкий кредит без підтвердження місця роботи та стабільного доходу. Ви можете в будь-який час доби перейти на сервіс, подати заявку та отримати позику онлайн на карту, надавши тільки паспортні дані та ідентифікаційний код.

Хто може взяти кредит онлайн без довідок

Скористатися послугами мікрофінансової організації можуть українські громадяни у віці від 18 до 75 років. Для створення особистого кабінету та подачі заявки знадобиться мобільний телефон та email, паспорт та ідентифікаційний номер платника податків, активна банківська карта.

МФО Kumo дає повну свободу у використанні грошей. Наприклад, найбільш часто позичальники беруть кредити онлайн на карту через сервіс https://kumo.com.ua на споживчі цілі:

  • оплата оренди квартири;
  • розрахунок за комунальні послуги;
  • оплата медичних послуг;
  • терміновий ремонт приміщення, автомобіля, техніки;
  • покупка побутової або електронної техніки;
  • придбання гарячої путівки;
  • покриття побутових витрат до зарплати.

Отримати позику онлайн на карту можуть стати студенти, пенсіонери, фрілансери та працевлаштовані неофіційно, люди з «чистою» кредитною історією. Якщо у людини погана кредитна історія, своєчасне погашення платежів дозволить поступово підвищити рейтинг, відкривши доступ до великих позик та банківських продуктів.

Як отримати швидкий кредит в будь-який час доби через інтернет

На сервісі Kumo можна взяти кредит онлайн розміром від 1 000 до 10 000 гривень під 3% на добу. Користуватися позиковими коштами можна від 7 до 30 днів. Якщо не встигаєте повернути гроші в зазначені терміни, компанія пропонує послугу пролонгація: пишете в службу підтримки, виплачуєте нараховані відсотки, вибираєте новий крайній термін.

Сервіс мікрокредитування працює в режимі 24/7. Є докладні інструкції, підказки та відповіді на найбільш поширені питання, завдяки чому навіть пенсіонери можуть брати кредити онлайн на карту без сторонньої допомоги. Якщо ж виникнуть труднощі, фахівці служби підтримки готові допомогти через онлайн-чат.

Щоб взяти кредит онлайн без довідки про доходи, пройдіть 3 етапи:

  1. Створення особистого кабінету. На сторінці реєстрації введіть номер телефону, після чого вкажіть код з СМС-повідомлення. В анкеті позичальника введіть особисту інформацію про себе, в тому числі ПІБ, дані паспорта та ідентифікаційний код.
  2. Звернення за швидким кредитом. В особистому кабінеті виберіть суму кредиту та крайній період його закриття. Розгляд запитів від нових клієнтів займає 15 хвилин, протягом яких ви можете додати дані банківської картки для отримання грошових коштів.
  3. Підписання договору. Коли система прийме рішення, на номер телефону прийде відповідне повідомлення, а в особистому кабінеті зміниться статус заявки. Якщо рішення прийнято в вашу сторону, залишиться підписати електронний кредитний договір та отримати позику онлайн на карту.

На сервісі Kumo кількість схвалених заявок становить 92%. Щоб взяти кредит онлайн без відмови, детально заповнюйте анкету, уникайте помилок, вказуйте достовірні дані. А перед додаванням банківської карти уважно перевірте термін дії та баланс (мінімум 1 грн). Якщо навіть запит відхилили, ви можете дізнатися причину, виправити помилку та знову подати заявку на швидкий кредит.

Автор статті: Спеціально для ВолиньІнфо

0 Комментариев