Штам “Дельта” став причиною посилення правил в’їзду в Україну

news

Україна посилює правила в’їзду. Рішення було прийгяте на засіданні уряду сьогодні. Нові вимоги торкнуться як іноземців, так і громадян України.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшко, нові правила перетину кордону набудуть чинності через 7 днів після публікації.

Для громадян України, які виїхали за кордон до вступу постанови в силу, проїзд буде без перешкод. Громадяни, які виїхали за кордон після набуття чинності постанови, будуть перетинати кордон безперешкодно в разі хоча б одного щеплення від COVID. Для іноземців та громадян без щеплення буде самоізоляція з додатком “Вдома”,

– зазначив він.

Для іноземців залишається в силі вимога мати при собі негативний тест на COVID, страховий поліс, а в разі відсутності повного курсу вакцинації – буде запропоновано встановити додаток “Вдома”. Останнє поширюється і на українців з одним щепленням.

Додаток почне контролювати самоізоляцію тільки через 72 години, якщо за цей час людина не отримає негативний тест вже на території України. У разі позитивного тесту необхідно буде йти на самоізоляцію або на лікування.

“Особливому контролю підлягатимуть невакциновані іноземці та громадяни з Росії та Індії. Якщо вони провели 7 днів в цих країнах, вони підлягають обов’язковій самоізоляції на 14 днів без можливості її припинення”, – сказав міністр.

Обмеження почнуть діяти через 7 днів після опублікування постанови.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев