Шокуючий випадок в Ужгороді: Дитину з інвалідністю не пустили до дитячого розважального центру

news

Адміністрація дитячого розважального центру не пустила дитину на інвалідному візку до закладу.  

Про цей кричущий випадок написала очільниця громадської організації “Неємія” Тетяна Мачабелі, на своїй сторінці у соцмережі Facebook. 

Читайте також У пам’ять про сина: На Рівненщині матір загиблого Героя будує спортивні майданчики на отримані гроші від держави  

“У мене під опікою є дівчинка з ДЦП, яка пересувається лише за допомогою крісла колісного  для людей з інвалідністю. Сьогодні вперше в її житті запросив на день народження сокласник, щоб відсвяткувати в колі друзів в “Дитячому клубі”. Яка вона була щаслива!!! Але, на жаль, заклад в якому проводили свято відмовив дівчинці знаходитись там у кріслі колісному …дали посилання на правила.

Адміністраторам повідомили про стан дитини і, що на ігрові майданчики вона не буде заїжджати, колеса візочку були чисті, якщо б ні – ми б їх вимили бо не хочемо нікому завдати клопоту щодо чистоти.

Цей вчинок є чистою дискримінацією дітей з інвалідністю і ганьбою для власника закладу. Дане підприємство турбується про чистоту зовнішню проте  оскверняє душевну та духовну чистоту. 

У мене дисонанс  “Дитячий клуб” не приймає дітей з інвалідністю на колісних візочках… Що ми вчимо дітей? Що чекає наше наступне покоління?  

Чи знаєте, що кількість дітей та дорослих, які почали пересуватись на колісних візках через війну в Україні дуже зростає? Що нас чекає? Відкрита і доступна для них громада з бізнесом, який є соціально орієнтованим та по справжньому дружнім до дітей чи дзеркально чисті, заквітчані  громади та бізнес для певної категорії людей з кам’яними та черствими серцями…

Молюсь та роблю все, що від мене залежить, щоб другого не сталось! 

Маю ще подібну історію з чопськими прикордонниками, коли перетинала з цією ж дівчинкою кордон. 

В думках моїх зараз пісня “Боже, я молюсь за Україну, Боже, я молюсь за людей. Ти їх спаси, ти їх прости і милість свою їм яви…”– йдеться у дописі Тетяни Мачабелі 

Читайте також День матері 2023: Коли відзначатимуть свято та що подарувати найдорожчим 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев