Шлях до Європи для росіян стане довшим

news

Набуло чинності рішення Європейського союзу про призупинення дії спрощеного візового режиму для громадян російської федерації.

Для громадян Росії стане недоступною спрощена процедура оформлення віз для поїздок до країн Шенгенської зони. Це рішення має значно скоротити кількість нових віз для росіян. 

Крім бюрократичної складової зросте й вартість оформлення візи, відтепер вона становить 80 євро. А також збільшиться термін розгляду заяви на її отримання. 

Нагадаємо, що раніше країнами Балтії та Польщею були прийняті рішення про припинення пропуску росіян на територію своїх країн за шенгенськими візами. 

Навіть більше, росіяни які мають тимчасовий вид на проживання в країнах Балтії, матимуть більше клопоту з його продовженням. Наприклад у Латвії, вони будуть змушені здавати іспит на знання державної мови. 

Проте все природно, жити в “загнивающій Європі” за версією путінської пропаганди та підтримувати злочинну російську владу, це речі які викликають дисонанс. Тому для прихильників путінського режиму, мають бути створені всі умови для благополучного повернення на батьківщину. 

Фото ілюстративне з інтернету 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев