Щоб і тепло, і комфортно, і стильно: як одягатися в холодну погоду

news

Одягнутися взимку так, щоб у громадському транспорті не було нестерпно спекотно, а на вулиці холодно до тремтіння, — те ще завдання.

Існує багато способів, які допомагають зігрітися на вулиці взимку.

Щоб не замерзнути на вулиці взимку, слід одягатись за погодою. Кращим рішенням для зими є багатошаровий одяг, який створює повітряний прошарок, здатний утримувати тепло.

У морози відмінно підійде термобілизна та теплий верхній одяг із натуральних тканин та волокон. Ноги також мають бути у теплі.

Не надягайте шерсть і бавовну безпосередньо на тіло, не загортайте в тканини маленьких дітей. Лікарі радять технологічну синтетику. Вибирайте мембранні тканини та гігроскопічний фліс. Все це відведе вологу від шкіри. Враховуйте, що дитячий організм сприймає холод гостріше, одягайте в −20 дитини як для −25.

Взуття має бути на товстій підошві та з натуральним хутром. У жодному разі взуття не повинно бути тісним, тому що вузьке взуття перешкоджає нормальному кровообігу.

Вибирайте просторе взуття, яке не стискує стопу, щоб можна було ворушити пальцями. Дві легкі просторі шкарпетки краще однієї теплої, але щільної.

Те саме правило працює і для рукавичок. Суцільні рукавиці краще рукавичок, де пальці відокремлені один від одного. На морозі важливо періодично стискати та розтискати пальці на руках та ногах, щоб стимулювати циркуляцію крові в кінцівках.

Одягайте шапку. Головний убір взимку обов’язковий, щоб не страждала шевелюра. Для волосяних цибулин холод і перепади температури є згубними.

Якщо ви не любите шапки, їх можна замінити теплим палантином або хусткою на голові. У поєднанні з довгим стьобаним пальто та взуттям на підборах цей образ виглядатиме дуже стильно.

Як додатковий шар одягу можна одягнути жилет. Він може бути як із костюмної тканини, так і вовняним. З брючним костюмом-трійкою можна одягнути як блузку, так і водолазку, яка більше зігріє в зимовий день.

Природно, в мороз краще носити штани та джинси, однак і з сукнею можна скласти відмінну цибулю, головне – підібрати тонку термобілизну, щільні колготи та високі чоботи. Вибирайте трикотажні сукні з вовни або ангори, а поверх можна надіти спідницю з іншої фактури (наприклад, шкіряну або вельветову). Або другий варіант – поверх сукні можна вдягнути кардиган.

Одягайтесь рівномірно. Відмовтеся від підворотів штанів та укорочених рукавів: через них знижується мікроциркуляція в нижніх кінцівках, виникає різниця температури між закритими частинами тіла та відкритими. Це порушує роботу всієї серцево-судинної системи. Переохолоджуються як шкірні покриви, а й суглоби, в тканинах можуть розпочатися запальні процеси. В результаті перепаду температур та порушення циркуляції крові у всьому організмі згодом виникає порушення судинного тонусу, виникають зміни у серцевому м’язі.

0 Комментариев