Що таке “Волинський сухпайок” і з чим його їдять

news

Єдиний Комунікаційний центр Волині інформує, що вже 700 сухпайків поїхали до наших захисників. Волонтери не зупиняються і продовжують збір грошей на свій смачний і корисний винахід.

До слова, загалом невтомні волонтери зробили вже більше 1 000 сухпайків. Собіварість одного близько 400 гривень, тому ми з мінімальним залученням коштів забезпечили наших захисників сухпаями на 400 000 гривень .

Ще у 2014 році місцеві волонтери організували виготовлення “Волинського сухпайку” для потреб бійців АТО. Розробили спеціальний склад, максимально збалансований за поживністю і користю. Тепер цей досвід використовують у 2022-му. Кажуть: добре знають від солдат, що на передовій не завжди є можливість готувати і доставляти гарячу їжу, тому сухпайки – це їхня можливість залишатися у формі, інформують у VSN.

Як допомогти готувати сухпайки?

Більшість продуктів у “Волинському сухпайку” підібрані так, що їх можна вживати без розігріву: консерви, печиво, галети, енергетичні батончики. Проте сухпайок передбачає можливість і швидкого приготування порції гарячого супу, каші та чаю чи кави. Для цього серед компонентів є сухе пальне і спеціальні розігрівачі.

Продукти для сухпайків волонтери приймають постійно, наразі найбільш нагальна потреба є в пакетах з сухими супами, кашами та картопляним пюре. Локшина теж підходить, але займає більше місця, тож в пріоритеті – найменші за розміром порції сухої їжі.

Також потрібні сушені яблука, груші та інші фрукти, горіхи, енергетичні батончики.

А ще, кажуть волонтери, залюбки б прийняли від волинських дітей листи та малюнки, щоб також вкладати у кожен сухпайок. “Любов і вдячність – не менш важливі компоненти, які точно підбадьорять захисників”, – пояснюють.

Якщо хочете допомогти продуктами чи принести дитячі листи/малюнки – телефонуйте: 050 636 60 43, 068 995 77 56 – і вам повідомлять найближчу точку збору.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев