Що святкуємо першого серпня?

news

Які свята відзначаються 1 серпня?

1-7 серпня. Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Перший тиждень серпня відзначають у світі, тижнем підтримки грудного вигодовування

1 серпня – День подруги. У багатьох країнах світу жінки та дівчата вітають своїх подруг зі святом.

1 серпня – День інкасатора. Професійне свято інкасаторів України. Люди під охороною яких коштовності, цінні папери та кошти. Щоденно ризикуючи життям вони виконують свій професійний обов’язок. Привітайте своїх знайомих інкасаторів зі святом.

1 серпня – Універсальний День Народження вихованців у притулках для тварин. Якщо ваш домашній улюбленець з притулку, не забудьте потішити його смаколиками у цей день. Свій початок свято бере з 1992 року, його відзначають у понад 50 країнах світу.

1-7 серпня – Міжнародний тиждень клоунів. Цей тиждень у всьому світі присвячений роботі клоунів. Адже дарувати радість, та веселити людей це нелегка робота.

1 серпня – Всесвітній день боротьби з раком легенів. Бережіть своє здоров’я.

1 серпня – Міжнародний день «чайлдфрі». Чайлдфрі це ідеологія жінок, які свідомо відмовляються від материнства. Кожна людина має право на власний світогляд, та індивідуалізм, якщо цим не порушує права інших людей.

Фото з інтернету

1 серпня – День пам’яті жертв Першої Світової війни.

1-7 серпня – Міжнародний тиждень собак-поводирів.

1 серпня – День скаутської хустки.

1 серпня – Міжнародний день грудного вигодовування та лактації.

1 серпня – День працівників технічної підтримки. Це свято людей які щоденно допомагають користувачам технологічних продуктів та послуг.

1 серпня – День набуття мощей преподобного Серафим Саровського. Увесь православний світ прославляє чудотворця, також цей день співпадає з днем народження преподобного Серафима Саровського.

 

0 Комментариев