Що робити, якщо ви втратили зв’язок рідними через війну?

news

В Україні триває війна – 119 дні наші військові ведуть активну боротьбу з російськими загарбниками, а ми щодня їм дякуємо за ще один день на нашій землі.

В умовах воєнного стану чимало людей втратили своїх рідних, близькимх та знайомих. Хтось – втратив назавжди, у когось ще є надія побачитися знову.

Що робити, якщо ваші рідня не виходить на зв’язок?

У сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України дали чітку інфструкцію, як вчинити у випадку, якщо ви чи ваші родичі загубилися.

Алгоритм складається з трьох кроків:

– повідомити органи Національної поліції за місцем проживання про зникнення людини.

– звернутися  до Національного інформаційного бюро на цілодобову гарячу лінію: 1648 – та спільно з операторами заповнюємо спеціальну анкету.

– звернутися до колл-центру Уповноваженого з питань зниклих безвісти для уточнення інформації: 0800 339-247 (с понеділка по пятницю с 9.00 до 17.00); (095) 896-04-21 (віддалений режим роботи: тільки повідомлення у Telegram та Viber); (050) 600-25-37 (віддалений режим роботи: тільки повідомлення у Telegram та Viber).

Слід надавати якомога більше інформації: копії документів, фото та відео зниклої людини, її медичні довідки, особливі прикмети (шрами, татуювання),

– наголошують у Мінреінтеграції.

Ми вже розповідали, як оголосити пошук зниклих під час війни через застосунок “Раптом”

 

0 Комментариев