Що повезуть волинські видавництва на Форум видавців у Львові

news

Форум видавців у Львові – свято, якого чекають усі, хто хоч якось причетний до книги. Туди з’їжджаються купити-продати книжки, дізнатися про новинки, поспілкуватися з письменниками наживо. Волинські видавництва поїдуть на форум не з порожніми руками.

Про те, що ж запропонують вони читачеві, дізнавалися журналісти «Слова Волині».

Найбільший акцент очільник видавництва «Терен» Андрій КРИШТАЛЬСЬКИЙ робить на трьох нових виданнях. Ідеться насамперед про книгу «Українські душі. Телевізійні зустрічі з Євгеном Сверстюком» – це своєрідні сценарії програм із Євгеном Сверстюком.

Також презентуватиме видавництво серію про УПА «Озброєні честю». Раніше було видано три книги, а напередодні форуму найновішу із них, що має назву «З підпілля – у повстанці».

А Людмила ШТОГРИНА – заступник голови правління ПрАТ «Волинська обласна друкарня» розповідає:

“На форум веземо продукцію власного виробництва: блокноти, нотатники, записники, стильні екозошити оригінального дизайну, розмальовки, дитячі альбоми. І звичайно – книги, родзинкою серед яких буде унікальне презентаційне видання «Волинь. Час. Люди. Історія», що є гарним подарунком і таким собі путівником-згадкою для гостей краю та чудовим доповненням домашньої бібліотеки кожного волинянина! Ця книга бере участь у конкурсі «Найкраща книга України» у номінації «Моя країна» та Премія Президента України. Найзатребуванішою літературою на форумі завжди була краєзнавча та історична. Популярними є проукраїнські видання про історію Західної України. Очікуємо приємних вражень та позитивних емоцій від книжкового середовища. Щороку форум набирає ще більших обертів. Кількість видавництв збільшується. Приємно бачити, коли книжкова справа розвивається. Люди читають дедалі більше, і це приємно!”

Програму заходів луцької «Твердині» на XХІІ Форумі видавців у Львові озвучив директор ПВД Микола МАРТИНЮК. Він зауважив, що видавництво загалом матиме 25 презентацій різного штибу – стільки ж, як і книжок-новинок. «Твердиня» представлятиме і спільні проекти з Македонією, Хорватією, Польщею. Усього видавництво запропонує на вибір читача понад 150 книжок.

Директор ВОРВП «Надстир’я» Світлана ПОЛІТИЛО зазначає:

“Ми представимо на 22-му Міжнародному книжковому Форумі видавців у Львові свої нові видання. Книги такі «свіженькі», що пахнуть друкарською фарбою. Зокрема, це дитяча література. Думаю, читачам сподобається книжечка на християнську тематику Марії Мосійчук «Намалюй мені щастя». У книжці Василя Гея «Я живу на Волині» оспівується природа мальовничого волинського краю. До уваги читачів – книжечки Сіми Кордунової «Чекаємо з моря погоди?», «І звідки та біда?». Читачі зможуть придбати подарункове видання Євгенії Назарук «Гостини в частин мови», а також нову книгу Збігнева Фрончека «Три женихи для Єви» (або «Люблінські історії»), переклад якої зробила Олена Криштальська.

Для поціновувачів сонетів пропонуємо вже п’яту антологію найкращих поезій Європи та світу «Вітрильник долі» в перекладі Олени Криштальської.

Для студентів-богословів цікавим буде видання «Біблійно-церковна археологія».
Представимо також книжку Надії Корнійчук «Ой, ти розрив-трава» й другу книгу історико-пригодницького кінороману Василя Гриба «І кози в золоті, і цап з сережкою».

З краєзнавчої літератури будуть книги Миколи Коца «У лабетах червоних вампірів» (про Луцьку тюрму), фотопутівник «Волинь» та друге, доповнене видання книги Григорія Гуртового «Торчин – передзвін віків».

0 Комментариев