Що найбільше болить волинянам?

news

Із трьома десятками мешканців краю голова облдержадміністрації Володимир Гунчик поспілкувався за посередництвом телефонної «прямої лінії», котру організували журналісти газети «Волинь-нова». Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Упродовж однієї години й 30 хвилин Володимир Гунчик відповідав на запитання волинян, вислуховував їхні біди, давав поради й, звісно, вказівки службам, відповідальним за розв’язання того чи іншого питання. Щось вдавалося з’ясувати одразу, над чимось доведеться ще попрацювати.

Більшість запитань – із соціальним підґрунтям: краяни цікавилися, відмінили чи ні пільги на проїзд, яким чином стягнути з роботодавців заборгованість із зарплати, як дістати допомогу на лікування тощо. Зачіпали й освітянські питання. Зокрема, прохали добудувати школу в с. Журавичі Горохівського р-ну та садочок у Струмівці Луцького р-ну.

Не обійшлося й без теми війни. Андій Ященко із Ратного прохав допомогти визволити з полону ворога лучанина Сергія Дмитрука.

– Знаю про Сергія Дмитрука, – відповів голова облдержадміністрації. – Він та ще один волинянин – перебувають полоні. Сергія Фураєва вдалося визволити, а цих хлопців поки ні. Звертався з цього приводу до керівництва держави. На превеликий жаль, поки обмін полоненими призупинено. Але це питання – на особливому контролі не лише у влади, а й у волонтерів та представників громадських організацій. Спробую знову розворушити тему через контррозвідку та СБУ. Питання дуже важке і дуже болюче.

Варто зауважити, що нині з тими, хто дотелефонувався у редакцію газети й поспілкувався із Володимиром Гунчиком, працюють фахівці відділу роботи зі зверненнями громадян облдержадміністрації. Орієнтовно за 10 днів краяни отримають офіційні відповіді про те, що зроблено представниками влади, аби таки вирішити конкретне питання.

Більше про те, на які теми спілкувався керівник найвищої виконавчої гілки влади краю із мешканцями області, читайте у найближчих номерах «Волині-нової».

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев