Ще один волинський боєць отримав нове житло

news

Сьогодні, 30 грудня, ще один волинянин, учасник антитерористичної операції на Сході України, став власником квартири. Ключі від нової оселі отримав житель Луцького району Сергій Шапошнік. Інформує прес-служба Волинської ОДА.

Квартира вартістю 724,1 тис грн.  придбана за кошти бюджетної програми «Забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок».

Привітати власників нового помешкання та вручити ключі прибув голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, його заступник Світлана Мишковець, керівники Луцького району, представники забудовника та громадських організацій.

Голова облдержадміністрації подякував військовослужбовцю за захист Батьківщини, відважність та мужність, проявлені на сході держави.

– Вся волинська громада вдячна Вам і всім військовослужбовцям за виконаний обов’язок перед Батьківщиною, – зазначив голова облдержадміністрації. – А ця квартира – це лише маленька частина тої вдячності, яку держава і громада висловлює Вам і всім волинським героям. Нехай у цьому домі завжди панує родинне благополуччя, щастя та лунає дитячий сміх.

Також Володимир Гунчик подарував родині ікону Волинської Богоматері.

В свою чергу Сергій Шапошнік подякував представникам влади та громадськості за проявлену увагу і турботу.

– Я і мої побратими на сході держави відстоюють не якісь матеріальні блага, усі ми стоїмо за рідну країну та майбутнє своїх дітей, – зазначив військовослужбовець.

Довідково

Сергій Шапошнік, житель Луцького району, у червні 2014 року пішов служити добровольцем в полк патрульної служби міліції особливого призначення «Дніпро-1» ГУМВС України в Дніпропетровській області молодшим сержантом міліції.

В період з 17 по 30 серпня 2014 року безпосередньо брав участь в антитерористичній операції у місті Маріуполь Донецької області. Після передислокації батальйону був направлений до міста Іловайськ для проведення контррозвідувальних дій. Під час виходу з оточення з міста Іловайськ 28 серпня 2014 року попав в полон, з якого був звільнений за сприяння Червоного хреста.

У зв’язку з важким пораненням лівої ноги був направлений в лікарню ім.Мечникова м. Дніпропетровськ. Згодом перевезений в Литву, де проходив лікування та реабілітацію протягом чотирьох місяців. В квітні 2015 року отримав статус інваліда війни.  22 жовтня 2015 року нагороджений медаллю «За військову службу України».

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев