Ще два Герої з Луцька поклали своє життя захищаючи Україну

news

На жаль, маємо ще дві втрати, – про це повідомив Міський голова Луцька Ігор Поліщук.

Ще двоє військовослужбовців, які стали на захист України від російських загарбників, загинули. 

Лучанин Степанишен Віталій Петрович, 13.02.1976 року народження, 26.02.2022 року був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду сапера інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу механізованого батальйону.

Сержант Степанишен Віталій Петрович загинув 29.08.2022 в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Байрак Харківського району Харківської області.

Лучанин Бохонюк Ігор Євгенович, 19.12.1966 року народження, 09.11.2020 року був призваний на військову службу за контрактом до складу військової частини на посаду розвідника розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону.

Старший солдат Бохонюк Ігор Євгенович помер 06.09.2022 року в 3 міській лікарні міста Миколаєва від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Шевченкове Миколаївського району Миколаївської області.

Щирі співчуття рідним та близьким!

Вічна пам‘ять, честь та слава Героям!

0 Комментариев