Щасливі моменти студентського життя +Відео

news

Ось і закінчилися безтурботні літні будні для студентів, на зміну яким прийшла більш серйозна пора – осінь.

Саме в цю пору помітно збільшується населення у Луцьку, адже в освітніх закладах почався новий навчальний рік і тисячі студентів знову з’їхались сюди звідусіль.

Роки студента – це як перехідний період між дитинством та дорослим життям. Саме в цей період втомленні від шкільного контролю підлітки звикають до самостійності та стають дорослими людьми, готовими до викликів майбутнього.

Студентські роки – особливий період. Кожен хоча б раз спізнювався на лекціі, спав на парах. В кожного є улюблені дисципліни, а також такі, які не хочеться відвідувати. Одні викладачі ставляться до тебе добре, а  в інших на екзамені справжнє пекло. Немає нічого тривожнішого, ніж перша сессія – переживання та безсонні ночі і, як результат, радість від успішної здачі іспитів та заліків.

Студентські роки – незабутні. Адже окрім клопотів з навчанням, з’являються нові друзі, корисні знайомства. Вечори з друзями у кафе та піцеріях перетворюються в цікаві історії, які запам’ятаються на все життя.

Для незабутніх посиденьок мережа піцерій “Solo” відкриває двері усім студентам міста Луцька. Комплексні обіди за помірними цінами, смачна італійська піца, суші та роли. Піцерія “Solo” – це неперевершений смак італійської та японської кухні, якісне обслуговування, доступність кожному.

Вул. Винниченка, 69 тел. (095) 655 10 01

Пр . Відродження,5а тел. (066) 12 4444 6

Пр . Молоді, 7б тел. (099) 50 5555 6

Пр . Волі, 10 тел. (099) 75 2222 6

Доставка піци тел. (099) 12 4444 6

Переглянути меню за веб-адресою: solo.restoruns.com

0 Комментариев