Шахраї запустили нову схему: рідним військовополонених пропонують “включити” воїнів до списків на обмін

news

Останнім часом стало відомо про ще один низький прояв людської жорстокості та корисливості серед шахраїв, які намагаються скористатися бідою родин військовополонених.

За повідомленням Офісу омбудсмана, шахраї звертаються до родичів військовополонених з пропозицією “включити” своїх близьких до списків на обмін за певну суму грошей.

Читайте також: Де навчають операторів БПЛА, та де ці знання знадобляться, окрім війська

Ці зловмисники навіть вдаються на ламання сторінок посадовців державних органів у соцмережах, намагаючись створити вигляд легітимності своїм пропозиціям. Такі дії є злочинними і безсумнівно мають на меті лише особисте збагачення за рахунок страждань і побажань родин військовослужбовців.

Нещодавно шахраї зламали акаунти працівників Офісу омбудсмана. Недоброчесні нібито від імені цих працівників надсилали «прохання» позичити певну суму грошей громадянам, з якими відбувалося спілкування щодо їхніх звернень до секретаріату Уповноваженого ВР України з прав людини, 

— йдеться у повідомленні.

Офіс омбудсмана закликає родичів військовополонених бути обережними та не піддаватися на провокації та шахрайство. Пам’ятайте, що зловмисники завжди можуть вигадати нові способи наживи на людській біді. Виявляйте пильність і не допускайте обману від тих, хто прагне скористатися вашою скрутою.

Читайте також:Автошколи Луцька: теорія, практика, перепідготовка. Адреси та контакти закладів

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев