Сезонних обмежень не буде: цьогоріч влітку вантажівки до 40 тонн можуть їхати без відстою

news

Укравтодор цьогоріч вирішив не запроваджувати сезонні обмеження руху для вантажівок загальною масою до 40 тонн у період підвищених температур.

Про це повідомляє Державне агентство автомобільних доріг України у соціальній мережі Фейсбуці.

У першу чергу, через військову ситуацію в країні, переорієнтацію експорту на дорожню мережу та суттєві зміни у логістиці.
До повномасштабного вторгнення росії, Україна експортувала здебільшого морем. Зараз, через блокування портів, країна перенаправила потоки товару на залізничні та автомобільні шляхи. Розуміємо важливість логістики сьогодні, тож задля уникнення перебоїв у транспортуванні життєвонеобхідних вантажів, сезонні обмеження цього року не вводяться.
 – йдеться у повідомленні.
Крім того, водіям та перевізникам нагадали, що рух вантажівок повинен здійснюватися з дотриманням вагових параметрів як по загальній масі, так і по осьовому навантаженню у будь-який час та пору доби. Відповідно до норм, максимальна вага вантажного транспортного засобу під час перевезень дорогами країни – 40 тонн.
Усі ці нормаи та  правила для того, щоб зберегти основну мережу доріг, якими нині рухається транспорт з товарами гуманітарного призначення та експортується аграрна продукція.
У випадку запровадження обмежень руху, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 27 червня 2007 р. № 879, на автомобільних дорогах загального користування державного значення Укравтодор поінформує перевізників, організації та зацікавлені відомства про прийняті рішення.
 – додають в Укравтодорі.
0 Комментариев