Сервіс-центр EVODAУ Луцьку офіційно відкрили

news

У Луцьку офіційно відкрили сервіс-центр EVODA. До цього часу офіс обслуговування клієнтів КП «Луцькводоканал» працював у тестовому режимі, – йдеться у повідомленні відділу інформаційної роботи Луцької міської ради.

Віднині він функціонує на проспекті Соборності, 25, тим часом відвідування адміністративних приміщень та виробничих баз на вулицях Дубнівській, 26 та Січовій, 16 більше не будуть доступними для громадян.

 

На урочисте відкриття сервіс-центру завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та заступник міського голови Костянтин Петрочук.

 

Директор КП «Луцькводоканал» Віктор Гуменюк ознайомив присутніх з діяльністю центру та розповів, що офіс створювався задля покращення якості обслуговування клієнтів водопостачального підприємства.

 

Своїми враженнями від побаченого та почутого з радістю поділився радник міського голови Ігор Поліщук. Він сподівається, що з фронт-офісу EVODA братимуть приклад й інші комунальні підприємства, і не лише нашого міста.

 

«Відкриття такого сервісного центру – крок назустріч споживачам комунального підприємства «Луцькводоканал». Це – інновація. В Україні ми не знаємо гарних прикладів, коли комунальне підприємство відкриває такі фронт-офіси, де людина може прийти та отримати повний спектр послуг. Тут фахівці якісно проконсультують клієнта, нададуть договір чи рахунок, а також допоможуть сплатити платежі без комісії. Сервісний центр знаходиться в густонаселеному районі та є доступним для людей з інвалідністю. Я думаю, що наше комунальне підприємство «Луцьктепло» теж матиме такий центр, адже це – сучасна вимога до діяльності будь-якого великого підприємства, яке обслуговує сотні тисяч людей», – зазначив Ігор Поліщук.

Спеціалісти сервісного центру EVODA нададуть клієнту фінансово-розрахункові, юридичні, інженерні, консультативно-інформаційні та сантехнічні послуги. Кожному клієнту індивідуально допоможуть вирішити  можливі проблеми, пов’язані з послугами водопостачання та водовідведення.

 
 

«Я сподіваюся, що цей офіс зіграє свою роль не лише як зняття питань забезпечення громадян водою та всім, що з цим пов’язано, але й зіграє психологічну роль для людей, додасть їм впевненості та комфортності і вони знайдуть тут повне порозуміння», – підкреслив виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

 
 
 
 
 

Сервісний центр EVODA працює з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 18:00 години без перерви на обід. Вихідні – субота та неділя.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев