Секрети приготування соковитої та ніжної курки: 4 поради від досвідчених кулінарів

news

Досвідчені кулінари зібрали корисні поради, які допоможуть приготувати ідеальну страву з курки. Якщо слідувати їм, то страва з птиці вийде смачною, ніжною, м’якою та соковитою.

Тонкощі маринування

Маринад надає курці та іншому м’ясу соковитість. Але нерідко рідина та спеції залишаються на поверхні, а всередині м’ясо залишається прісним. Тому перед маринуванням варто зробити кілька отворів у шматочках птиці, щоб сік краще просочив продукт.

Секрет хрусткої скоринки

Апетитний вигляд страви з м’яса птиці надає золота скоринка. Досягти її дуже просто. Перед приготуванням курку потрібно просушити паперовим рушником.

Рівномірне приготування

Часто для приготування використовується м’ясо, яке розморозилося буквально 5 хвилин тому. Процес відбувається нерівномірно: всередині температура нижча, ніж зовні. Тому після розморожування краще потримати м’ясо за кімнатної температури ще 15-20 хвилин. Завдяки цьому збільшаться шанси на рівномірне приготування.

Дати настоятися

Якщо страва приготовлена за всіма правилами і строго за рецептом, то у 99% випадків вона виглядає дуже апетитно. Спокуса скуштувати курку прямо зараз виникає у всіх. Але досвідчені кулінари радять почекати 10-15 хвилин. Чверть години під фольгою — і м’ясо стане м’якшим, соковитішим і ароматнішим.

Джерело: https://pixelinform.com/

Автор статті: Сергій Ленкін

0 Комментариев