Секатор, старе простирадло або сміттєвий пакет: за допомогою простих лайфхаків новорічну ялинку можна винести до останньої голочки

news

Якщо на Новий рік у вас стояла штучна ялинка, то можете вважати себе щасливчиком. Чому? Бо у вас мінус один клопіт – вам не доведеться мудрувати як винести колюче новорічне деревце і не засмітити все житло голочками.

Прибрати штучну ялинку просто. Вам потрібно:

 • прикраси зняти та розкласти в коробки;
 • електричні гірлянди змотувати потрібно акуратно, недопускаючи сильних перегинів, інакше в наступному році вони не будуть працювати;
 • гілки кожного рівня збирати разом, щоб потім легше було встановлювати ялинку;
 • мішуру і «дощик» можна помістити в вакуумний пакет, щоб вони займали менше місця при зберіганні.

Якщо ж жива ялинка або сосна прикрашала вашу домівку під час свят, то тут уже складніше. Адже проблема полягає в голках, які посиплються на землю, як тільки ви їх торкнетеся.

Під час зняття іграшок будуть обсипатися голки. Щоб не створювати собі додаткові клопоти, можна:

 • розстелити газети або захисну будівельну плівку під об’єктом;
 • також варто прибрати вироби з тканини і килими, що знаходяться в кроковій доступності від ялинки, адже потім голки можна знайти в найнеочікуваніших місцях;
 • можна потрясти максимально за стовбур, тоді опадуть слабкі голки;
 • потрібно спочатку зняти гірлянди і дощик, а вже потім усі іграшки;
 • дістати з кріплення ялинку;
 • взяти непотрібне простирадло або великий шматок тканини і обернути ялинку;
 • винести на вулицю.

Що стосується голок, то їх краще та простіше прибрати пилососом. Якщо його немає, можна наклеїти двосторонній скотч на губку для миття посуду і пройтися по периметру кімнати. Зазвичай цей спосіб дозволяє добре підчистити підлогу в загальному.

Сміттєві пакети – теж хороший спосіб. Вам знадобиться декілька сміттєвих пакетів. Спочатку одягніть один на верхівку, а потім – на низ. Замотайте всю конструкцію скотчем і обережно виносьте.

Можна скористатися секатором. Цей спосіб не позбавить від голок повністю, але полегшить процес викидання. Відріжте гілки ялинки. Не обов’язково всі, але головне найбільші – на них багато голок. Гілки складіть в окремий пакет, а саме дерево замотайте в тканину або плівку.

Куди у Луцьку можна подіти ялинку чи сосну після свят

Можна скористатися пакувальною поліетиленовою плівкою. Підійде і звичайна харчова.

Обмотуємо плівкою деревце від низу до вершини, намагаємося гілки притиснути до стовбура. Тепер ялинку зручно буде винести на вулицю, а хвоя не осиплеться в квартирі.

Коли потрібно викидати ялинку

Церква рекомендує позбуватися від дерева відразу після Васильєва вечора 14 січня і до Хрещення 19 січня. Можна також винести ялинку в перших числах січня, оскільки вона “ввібрала” в себе негатив року, що минає.

Але викидати ялинку на смітник не можна. Інакше втратите добробут у домі. Краще обережно її порубати та спалити. Так удача залишиться з вами в новому році.

Якщо під час прибирання ялинки, ви ненароком розбили іграшку, не засмучуйтеся, адже це на щастя. Можете навіть загадати бажання та бути впевненими, що воно точно збудеться.

Як правильно використати ялинку після свят

0 Комментариев