Савченко підтвердила сухе голодування і заборонила розтин свого тіла у Росії

news

Українська льотчиця, народний депутат України Надія Савченко офіційно оголосила сухе голодування.

Відповідну заяву українки, датовану сьогоднішнім днем, оприлюднили її адвокати у facebook.

“Я, Савченко Надія Вікторівна, українка, громадянка України, оголошую сухе голодування з 04.03.2016 р. до повернення мене в Україну живою або мертвою!” – йдеться в документі.

Вона наголосила, що це її протест на дії російської влади, спецслужб РФ, слідства, суду і прокуратури, які намагаються приховати свої злочини. До останніх Савченко віднесла порушення міжнародного права, викрадення її з України і насильницьке перевезення в Росію, а також незаконне утримання її у в’язниці і “ганебний суд”.

При цьому Савченко заборонила “в СІЗО і взагалі в Росії” намагатися виводити її з голодування, брати будь-які аналізи і примушувати приймати будь-які медикаменти.

“Забороняю російським лікарям та працівникам СІЗО мене торкатися. Згодна тільки на огляд лікарями з України чи Європи…Будь-яке застосування щодо мене фізичної сили розцінюватиму як тортури і чинитиму опір”, – заявила вона.

При цьому Савченко додала, що якщо до 9 березня “залишиться живою”, то вимагає привезти її на засідання суду.

“У разі моєї смерті забороняю розтинати моє тіло і вимагаю віддати його цілим моїм мамі і сестрі. Моє рішення зміні не підлягає!” – підкреслила вона.

0 Комментариев