“Самопоміч” кличе в Кривий Ріг Тимошенко, Луценка, Філатова, Садового і Ляшка

news

Повідомляє Українська правда

“Самопоміч” в Кривому Розі готує акції протесту і запрошує лідерів демократичних політичних сил підтримати жителів міста.

Про це у своєму Facebook написав депутат Семен Семенченко.

“Люди вимагають щоб влада в місті була у мера за якого голосували, а не у того за якого “вкидали”! – написав він.

“Акції громадянської непокори і протесту будуть йти по наростаючій в четвер, п’ятницю, суботу. У неділю Криворіжці запрошують виступити на Віче лідерів всеукраїнських партій представлених у міськраді: Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Олег Березюк, Олег Ляшко, Юрій Луценко, мера Дніпра Бориса Філатова (з урахуванням домашнього арешту Геннадія Корбана) “, – написав Семенченко.

“Люди хочуть знати що їхні депутати будуть реально робити для міста і як збираються боротися з фальсифікаціями. Кривий Ріг заслуговує на вашу персональну увагу”, – закликав Семенченко.

“Запрошуються також всі небайдужі активісти з інших міст, самооборона, майданівці, Автомайданівці, волонтери, асоціації АТОшникыв, народні депутати і всі ті кому, є що сказати Кривому Рогу, а головне – є чим йому допомогти”, – також написав він.

У відповідь на повідомлення Семенченка Юрій Луценко, якого нардеп згадав, написав, що БПП вже “четвертий день, як допомагає”.

При цьому він також додав: “Треба працювати агітаторам ДО, а юристам – ПІСЛЯ виборів”.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев