Садисти познущалися над собакою та викинули її в лісі на Ковельщині: зооволонтерка збирає кошти на лікування

news

Зооволонтерка рятує собаку з відрубаними кінцівками: потрібна ваша допомога!

Про це повідомляє Ковель media.

Анастасія Тиха, відома волонтерка та зоозахисниця з Ірпеня, просить допомоги у порятунку собаки, яку жорстоко скалічили. Собаку, названу Афіна, знайшли у лісі на Ковельщині з відрубаними лапами, хвостом та, порізами на вухах. 

Чотирилапого знайшли переселенці в лісі у Ковельському районі, це майже на кордоні з Польщею. Люди перебували в шоці від побаченого, але звернулися до зооволонтерів у Ковелі, та відвезли до них пса.

“Шок, просто нерозуміння та шок, злість та розгубленість, це усі емоції, що ми відчули, поки везли її у Ковель. А ще нерозуміння, які істоти могли це вчинити, за що та навіщо? Невідомо скільки вона там пролежала, не один день, а можливо і тиждень, та все ж дивом вижила”– йдеться у дописі.

 Ті в свою чергу, побачивши масштаби проблеми, зрозуміли що на рівні Ковеля не зможуть його врятувати, тому звернулися до зоозахисниці з Ірпіня, Анастасії Тихої. 

Це жахливий випадок садизму, який шокував не лише Анастасію, але й багатьох інших людей. Афіна вже пережила кілька операцій, їй потрібне протезування, а також тривале лікування та реабілітація.

Собаку знайшли на Ковельщині у лісі, де вона лежала з оголеними кістками, покинута на смерть після знущань.

Собаку ми назвали Афіна, зараз вона проходить лікування, їй вже зробили декілька операцій по формування культів, далі її чекає протезування. Це величезні кошти, але покинути ми її не можемо. Я дуже сподіваюся на вашу підтримку.

Але в собаки зламана психіка, вона до жаху боїться людей і я не знаю, чи зможемо ми їй повернути довіру у людям… Моя довіра підірвана вщент після цього”– зазначає Анастасія Тиха.

На жаль, кошти на лікування та утримання Афіни сягають значних сум.

Анастасія та інші зоозахисники роблять все можливе, щоб допомогти собаці, але їм потрібна ваша підтримка.

Ви можете допомогти:

  • Перерахувавши кошти на карту Монобанк: 5375 4141 1536 7020 (Анастасія Т.)
  • Відправивши кошти через PayPal: anastarie63@gmail.com
  • Передавши допомогу особисто: м. Ірпінь, відділення №12 “Нової Пошти”, Тиха Анастасія, тел.: +380980681366.

Будь ласка, не будьте байдужими! Разом ми можемо допомогти Афіні одужати та знайти щасливе життя.

В свою чергу ковельчани звертаються до небайдужих, кому відомо про причетних до цього звірства 

Усім хто мешкає у Старовойтовому та на околицях: якщо вам щось відомо про тих садистів, що познущалися з собаки – дайте знати, анонімність та винагороду – гарантуємо. Не мовчіть, вони живуть поруч з вами, наступною жертвою може стати ваша близька людина. Якщо вам щось відомо, дайте знати”– кажуть ковельські зоозахисники.

Звіт про використання коштів буде публікуватися на сторінці @report_dom_khvostov.

Ваша допомога може врятувати життя!

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев