Руслана Лижичко закликала Президента підписати закон про збереження пралісів. ФОТО. ВІДЕО

news

Руслана Лижичко двічі перепливла озеро «Молодості» в Буковелі, щоб привернути увагу громадськості та Президента України до проблеми збереження карпатських пралісів.

Про це повідомляє прес-служба співачки.

Ні дощ, ні сильний вітер, ні низька температура води, яка в день запливу була всього 14 градусів вище нуля, не стали на перепоні українській амазонці. Співачка в прямому ефірі продемонструвала світові та Україні свою відмінну фізичну підготовку, двічі пропливши карпатське озеро, довжиною близько кілометра.

«Все це я роблю для того, щоб всі почули, що карпатські ліси знищують! І від себе я зроблю все можливе, щоб цього не допустити. Приєднуйтесь!» – закликала Руслана Лижичко на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що під час виступу на фестивалі Porto Frankо, який відбувся 16 червня в Івано-Франківську, Руслана публічно звернулася до Петра Порошенка з закликом підписати Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони пралісів згідно Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат № 4480.

Старовікові ліси – це унікальні екосистеми, які є домівкою для багатьох рідкісних видів тварин та рослин. Після знищення вони не відновлюються. Сьогодні в Європі праліси залишились лише в Карпатах, і на початок 2017 року в Україні ідентифіковано всього 85 тис. га старовікових лісів, включно з 34 тис. га пралісів. Це трішки більше площі Києва.

Праліси неможливо відновити, оскільки вони формуються та розвиваються століттями. Важливо, щоб Президент підписав закон про збереження пралісів та допоміг вберегти цю унікальну природну спадщину.

0 Комментариев