Розслідування загибелі волинського тероборонівця на кордоні з білоруссю: ДБР повідомило перші результати

news

Справу про загибель  на Волині 33- річного бійця тероборони Сергія Панасюка розслідують правоохоронці за статтею про порушення правил несення бойового чергування. Наразі ДБР повідомило деталі розслідування.

Слідчим вдалося з’ясувати, що інцидент стався приблизно о 02:00 25 лютого поблизу села Тур Ковельського району Волинської області.

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань у відповіді на запит «Громадського».

Військовослужбовці за командою командира відкрили вогонь на ураження після повідомлення про появу невідомих осіб поблизу лінії кордону України з Білоруссю,

— зазначив директор територіального управління ДБР у Львові Руслан Ляшко.

Внаслідок цього поранення отримав 33-річний військовий 100-ї бригади волинської тероборони Сергій Панасюк. Під час транспортування він помер.

У ДБР зазначили, що вже допитали всіх свідків, розслідування триває. Наразі призначені експертизи, результати яких допоможуть установити обставини події.

Крім того, з початку повномасштабного вторгнення росії це єдине кримінальне провадження у львівському управлінні ДБР щодо порушення правил несення бойового чергування.

Більше деталей щодо розслідування загибелі бійця у Бюро не розголошують, посилаючись на таємницю слідства.

Інша інформація містить таємницю досудового розслідування, і з метою забезпечення інтересів слідства доступ до такої інформації є обмеженим, 

— йдеться у відповіді.

0 Комментариев