Росія висилає 755 працівників американських дипломатичних місій

news
Президент Росії Володимир Путін заявив, що до 1 вересня Росію залишать 755 працівників американських дипмісій. Про це Путін заявив в інтерв’ю державному телеканалу «Росія-1». Ця міра є відповіддю на прийняття Конгресом у п’ятницю закону щодо санкцій проти Росії.

Про це повідомляє “Голос Америки“.

«Ми чекали достатньо довго, що можливо, щось зміниться на краще. Ми мали таку надію, що ситуація зміниться, але зважаючи на все, якщо ситуація і зміниться, це буде не скоро», – сказав президент Путін. Щодо додаткових мір він додав, що в разі потреби, Росія може розглянути і інші варіанти відповіді, втім, зазначив, що наразі він проти того.

У цей же час заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков у неділю жорстко розкритикував Конгрес США за прийняття останнього законопроекту щодо санкцій проти Росії та пригрозив, що Москва вдасться до відплатних дій.

В інтерв’ю каналу ABC він назвав закон назвав «дивним та неприйнятним», додавши, що його прийняття є «останньою краплею».

«Якщо США вирішать далі рухатись у напрямку погіршення, ми відповімо. Ми відповімо подібним чином. Ми відплатимо», – сказав Рябков в програмі “This Week”.

Рябков підтвердив, що об’єкти нерухомості будуть забрані у відповідь на прийняття закону щодо санкцій, втім відмовився сказати, до яких ще кроків Росії готова вдатися, якщо США продовжуватиме на них тиснути.

«В нашому розпорядженні є величезний запас інструментів. З мого боку було б смішно зараз почати припускати? Що може, а чого може не статися», – сказав Рябков.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев