Росія та Китай розпочали військово-морські навчання біля Північної Кореї

news

Китай і Росія в понеділок, 18 вересня, розпочали військово-морські навчання біля Північної Кореї, які відбуваються на тлі напруженості через ядерні амбіції КНДР і напередодні засідання Генеральної Асамблеї ООН, де тема ядерних випробувань Північної Кореї, ймовірно, буде в центрі уваги.

Про це повідомляє “Крим.Реалії” з посиланням на “Радіо Свобода”.

Офіційне китайське інформаційне агентство Сіньхуа повідомило, що спільні навчання відбудуться між затокою Петра Великого, недалеко від Владивостока біля кордону між Росією й Північною Кореєю і в південній частині Охотського моря, на північ від Японії.

Навчання є другою частиною китайсько-російських військово-морських навчань цього року, перша частина яких відбулася в липні в Балтиці. У повідомленні Сіньхуа не сказано, що навчання пов’язані з нинішньою напруженістю навколо Північної Кореї.

І Китай, і Росія неодноразово закликали до мирного вирішення й переговорів щодо врегулювання проблеми. Міжнародна спільнота повинна залишатися єдиною і застосовувати санкції проти Північної Кореї після повторного запуску балістичних ракет, сказав прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе у редакційній статті, опублікованій у «Нью-Йорк таймс» у неділю, 17 вересня.

Північна Корея запустила ракету, яка пролетіла над Японією минулої п’ятниці, це було друге випробування за останні три тижні, і провела свій шостий і найпотужніший ядерний тест 3 вересня всупереч міжнародному тиску. Такі випробування порушують резолюції Ради Безпеки США і показують, що Північна Корея може нанести удар по Сполучених Штатах чи Європі, сказав Абе.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев