Рок-фестиваль Тарас Бульба сьогодні стартує на Рівненщині

news

У Дубні на Рівненщині сьогодні, 19 липня, стартує найстаріший рок-фестиваль країни “Тарас Бульба”.

“Тарас Бульба” проходить під стінами Дубенського замку, на мальовничих берегах річки Ікви.

Цього року тут виступлять «ТНМК», «KARNA», «Stoned Jesus», «Nokturnal Mortum», «Лінія Маннергейма», «Фіолет», «OT Vinta», «Infected Rain» (Молдова), «Тарута», «Вій», «Joryj Kłoc», «Мотанка», «Detach» та ще понад 40 учасників, – за даними Інформаційного порталу  міста Дубно

Організатори облаштовують три сцени: Головну, Альтернативну та Літературну. Альтернативна сцена в останній день «Тараса Бульби» перетвориться на справжню кузню «чорного металу». Вона матиме назву «DOMNA Metal Stаge».

Митці з усієї України зберуться на Літ-Арт платформі. Тут виступатимуть Сергій Жадан, Олег Каданов, Олександра Гонтар, Сергій Мартинюк, Юрко Журавель, Андрій Ляшук та ін. На цій платформі відбудеться постановка вистави «ГалюЦеНація» театру Нянькіних із Сум.

Наймолодші відвідувачі фесту матимуть змогу прийняти участь у квестах, іграх та забавах, відвідати майстер-класи та переглянути лялькові вистави на Дитячій галявині. Функціонуватиме на території і козацький курінь Печерської сотні Опанаса Предримирського Київського реєстрового козацького полку, в якому демонструватимуть побут та зброю козаків, читатимуть лекції з історії козацьких звичаїв та військової справи. Бажаючі зможуть постріляти з лука, пройти козацький вишкіл та спробувати козацьких страв.

Журі визначати найкращих серед молодих і перспективних музичних команд зі всієї України.

Для учасників бойових дій (військовослужбовці, добровольці, воїни АТО) та дітям до 12 років (у супроводі батьків) вхід на фестивальний вільний.

Оскільки парламентські вибори співпали з фестивалем, гурти «ТНМК», «OT VINTA», «Вій», а також сотні відвідувачів прийдуть у Дубні на виборчу дільницю №560859 (вул. Данила Галицького, 24), щоб віддати свій голос на виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Фестиваль «Тарас Бульба 2019» проходить за підтримки Українського культурного фонду, міського голови Дубна Василя Антонюка та Дубенської міської ради, Рівненської ОДА.

 

 

 

 

0 Комментариев