Робота під обстрілами : українка показала знівечене обличчя

news

Міністерство охорони здоровя України на своїй сторінці у Фейсбук опублікувало шокуючі світлини фармацевта з Харкова, Ніни Жук, яка мирно виконувала роботу на своєму робочому місці, в рідній країні та в один момент сусідня Росія прийшла її “освобождать”.

На обох світлинах одна українка — фармацевт Ніна Олександрівна Жук. Перше фото зроблене до 24 лютого 2022 року на її робочому місці в Аптека 9·1·1 у Харкові. Друге — після бомбардування окупантами центральної частини міста.

Під час обстрілів фармацевт отримала серйозні травми обличчя. Попереду її чекають численні операції та довга реабілітація, аби вона повернулася до нормального життя. Лікування та протезування, пластична хірургія, допомога мамолога — це не повний список процедур, які найближчим часом потрібно зробити українці.

На жаль, дана світлина — далеко не перший і не єдиний доказ, що окупанти порушують усі міжнародні конвенції та доктрини. Доказ жорстокості, підлості та антигуманності.

Разом із тим, світлини також вкотре доводять: попри щохвилинну небезпеку медичні працівники готові допомагати іншим та рятувати життя. Навіть зараз, у перервах між обстрілами, вони виходять на роботу в Харкові, Херсоні, Бердянську, Каховці та багатьох інших населених пунктах. Деякі з них живуть в аптеках або лікарнях, тому що через війну втратили дім. Вони кожного дня ризикують найціннішим, що в них залишилось — власним життям, — аби інші змогли отримати допомогу.

Дякуємо усім працівникам системи охорони здоров’я за мужність, витримку та незламний бойовий дух, який став невіддільною частиною сьогодення.

0 Комментариев