«Робота на Волині» або як знайти роботу через TELEGRAM

news

У Волинському обласному центрі зайнятості розповіли, як в умовах війни можна знайти роботу, а працедавцям подати вакансію всього за кілька хвилин не виходячи з дому.

Водій, автослюсар, бухгалтер – ці та інші вільні вакансії уже розміщені у телеграм-каналі «Робота на Волині». Якщо ви шукаєте роботу – додавайтеся до каналу та слідкуйте за новими оголошеннями. Кожна вакансія буде розміщена впродовж 48 годин. Роботодавець зможе її продовжити, якщо за цей час працівника не буде знайдено,

– розповідають у ВОЦЗ.

Крім того, волиняни можуть самостійно зареєструватися в центрі зайнятості  через застосунок Дія, в телефоні або на порталі за посиланням https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu.

Роботодавці можуть також скористатися чатбом і подати свої вакансії.

Якщо ви роботодавець і шукаєте працівників: зайдіть у телеграм за посиланням @employer_volyn_bot, або введіть через пошукову стрічку «Вакансії на Волині»; дайте відповіді на п’ять питань: назва вакансії, локація місця роботи, заробітна плата та вимоги до працівника; залиште свої контакти; ваше оголошення у телеграм-каналі «Робота на Волині»,

– додають у центрі зайнятості.

Телеграм-канал та чат-бот розробили ІТ фахівці Master of Code Global із спеціалістами Волинської ОВА у партнерстві з Волинським обласним центром зайнятості.

0 Комментариев