“Різдвяні піснеспіви” та “Гастрономічна екскурсія Луцьком”: як цікаво провести неділю

news

Неділя, 15 січня, обіцяє бути цікавою для лучан та гостей міста. Щонайменше дві події варті уваги відбуватимуться у вихідний день.

У Палаці культури міста Луцька відбудеться традиційний фестиваль «РІЗДВЯНІ ПІСНЕСПІВИ». Цьогоріч до участі у заході представлені 42 колективи. Серед них: хорові колективи релігійних громад, національно-культурних товариств, творчі колективи установ культури та навчальних закладів.

У програмі виступів учасників – колядки, щедрівки, різдвяні дійства та хорова музика композиторів-класиків.

Початок о 12 год

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Гастрономічна екскурсія Луцьком стартує о 14:00 на Театральному майдані

В рамках екскурсії прогулянка атмосферними вулицями міста, цікавинки з його історії та унікальні смаколики! Гастромандрівка почнеться з дегустації медового глінтвейну в Центрі традиційної культури «Медова хата». Далі у кав’ярні «Золотий Дукат» скуштуємо надзвичайно смачні свіжі «розалінки», спечені за рецептурою знаменитого кондитера італійця Чезаре Розаліні, що працював у Луцьку на поч. ХХ ст. З ароматною кавою «Гаряча смола», чи запашним чаєм, вони смакуватимуть ще краще! Також спробуємо на смак волинських равликів у закладі «Просекко на Лесі». Завершимо нашу екскурсію дегустацією десерту «Луцький замок» та Вітовтовими наливками у ресторації «Корона Вітовта».

Вартість екскурсії з пригощаннями: 450 грн.

Реєстрація ТУТ

0 Комментариев