Рівненських школярів відправляють на дистанційне 23 та 24 лютого, а головний освітянин Луцька не вбачає у такому рішенні нагальної потреби

news

У Рівному вирішили 23-24 лютого перевести на дистанційне навчання школярів. Дитячі садочки працюватимуть у звичному режимі.

Про це повідомив міський голова рівного Олександр Третяк.

У зв’язку із потенційними загрозами та провокаціями зі сторони ворога,частими повітряними тривогами, що можуть бути в річницю повномасштабного вторгнення, 23-24 лютого заклади шкільної освіти Рівного працюватимуть в дистанційному режимі.

Заклади дошкільної освіти (садочки) в ці дні працюватимуть в черговому режимі. Рекомендуємо залишити дітей дома, але якщо у вас не буде такої можливості, то вихователі в дитячих садочках все одно працюватимуть.

– йдеться у повідомленні мера Рівного.

У закладах освіти Луцька запроваджувати дистанційне навчання 23 і 24 лютого не будуть. Проте керівники і педагогічні ради можуть ухвалити таке рішення для своїх шкіл за потреби.

Ми проводимо розмови з відповідними органами, які мають і можуть нам щось порадити. Відповідно, немає такої загрози – не приймається рішення,

– сказав директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар у коментарі виданню ВСН.

За словами Бондара, за потреби керівник закладу освіти спільно з педагогічними радами можуть ухвалити зміни роботи закладу освіти: через необхідність чи укомплектування укриття. Хоч, як зазначає освітятнин, фактично всі Луцькі школи мають відповідне укриття.

Де краще у цей час перебувати: на дев’ятому поверсі будинку, наприклад, чи організовано бути спущеним в укриття закладу освіти?,

– риторично запитує він.

 

Водночас голова фракції «Громадянський рух «Свідомі» у Луцькій міській раді Тарас Шкітер подав пропозицію міському голові та директору департаменту освіти 23 і 24 лютого перевести навчальні заклади на дистанційне навчання.

Про це він 21 лютого повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

Зважаючи на постійну небезпеку через військову агресію російської федерації від 24 лютого 2022 року та на захоплення держави-агресорки символічними датами, якими є 23 та 24 лютого, враховуючи звернення батьків дітей, які навчаються в закладах середньої освіти Луцької міської територіальної громади, беручи до уваги відповідальність місцевої влади за забезпечення безпеки школярів, що навчаються у навчальних закладах, прошу розглянути пропозицію, щодо організації навчального процесу 23 і 24 лютого виключно у форматі онлайн.
Про результат розгляду депутатського звернення прошу поінформувати мене електронною поштою у визначені чинним законодавством терміни,

– йдеться у депутатському зверненні.

0 Комментариев