Рік безжальної, кровавої та загарбницької війни: Історія у фото

news

24 лютого 2022 року – ця дата назавжди вкарбована у нашій пам’яті. 

Час не лікує, він перетворює рани на рубці. Якщо рубців з тіла, можна позбутися за допомогою сучасних методів лікування, але навіть тоді, вони залишаються на рівні прихованої пам’яті. 

То до душевних рубців, не дістанеться жоден хірург та лазер, вони болітимуть усе життя. Ці спогади ми передаватимемо своїм нащадкам, як застереження, як оберіг, як те, про що не можна забути.  

Як для нас передавали, наші бабусі та дідусі, пам’ять про Голодомор, своїм шанобливим ставленням до хліба. 

Нам завжди говорили – ми один народ. Нам підло брехали – між нами прірва. 

Українці – це про дім і сад, а ще квіти на клумбах. У нас має бути все до ладу. Ми – це про сімейні традиції, про повагу до батьків. Коли сімейне святкування Різдва або Великодня можна пропустити за наявності серйозних підстав, то збирання врожаю картоплі, це те, що не обговорюється. 

росіяни – це про безлад. Велика та неосяжна, але водночас занедбана та захаращена. Це ментальність кочівників, прийти на землі розграбувати, занедбати та дивитися куди йти поживитися далі. Не бути, а здаватися – цей вислів, чудово ілюструє їхню сутність. 

Ми обов’язково це переживемо. Перемога неодмінно буде на стороні добра, на стороні України. 

Росія обрала шлях вбивці. Шлях терориста. Шлях ката. Шлях мародера. Це державний вибір Росії, і буде державна відповідальність за скоєний терор.

Добірка фото, які ілюструють те зло, яке окупант приніс на нашу землю. 

Фото: Evgeniy Maloletka, Aris Messinis, Video CNN, Andrii Marienko, Rodrigo Abd, Ronaldo Schemidtafp for Getty Images, Alex Kent.

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев