Реєстр педофілів: хто матиме доступ та чим це загрожує українцям?

news

Верховна Рада проголосувала за запровадження спеціального реєстру, у який будуть вносити дані про педофілів. Голосування відбулося у четвер, 19 грудня.

Закон запроваджує Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх
Законопроєкт №0887 підтримали 325 депутатів. Про це повідомляє Знай.юа.

Закон запроваджує Єдиний реєстр осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх. Доступ до реєстру отримають лише слідчі та інші уповноважені особи Нацполіції та Держбюро розслідувань.

Верховна Рада України, фото: Zoya Shu/112.ua

Верховна Рада України, фото: Zoya Shu/112.ua

Право на отримання інформації з реєстру отримають також керівники навчальних закладів, закладів охорони здоровʼя або інших установ, які здійснюють нагляд за дітьми або надають їм послуги медичного, навчального та соціального характеру, при найманні людини на роботу, а також керівники органів влади, місцевого самоврядування та особи, які бажають перевірити свою наявність у ньому.

Також закон передбачає посилення кримінальної відповідальності за злочини, вчинені щодо особи, яка не досягла 14 років, незалежно від її добровільної згоди — вводиться покарання у вигляді 10-15 років вʼязниці.

Голосування в Раді, ТСН

Голосування в Раді, ТСН

Зазначимо, що осіб, який внесли до реєстру, зобов’яжуть повідомити дані про місце проживання та його зміну. А також потрібно буде внести дані про роботу.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев

Залишити коментар

*