Рак сьогодні може вирішити будь-яку проблему: гороскоп для всіх знаків зодіаку на 18 лютого 2024 року

news

Що віщують зорі для всіх знаків зодіаку? 

В кого сьогодні буде йти все, як по маслу, а кому краще не вступати в конфронтації з оточуючими. 

Сьогодні гороскоп обіцяє не тільки незвичайну ясність і чіткість думок, а й бажання все що завгодно розкласти по поличках. Є велика ймовірність того, що справа, до якої ви виявите інтерес зранку, займе ваш час, аж до вечора, зате вона буде зроблено на «відмінно». Використовуйте цю нагоду, щоб розібратися «від» і «до» в тому, що для вас дійсно важливо. А ось з’ясування стосунків з оточуючими, особливо з близькими, краще уникати.

Овен

Овен здатний поринути у суть речей, розбираючи будь-яке питання до атомів і молекул. Це може привести його до нових, у тому числі й несподіваних висновків. Навіть на найпростіші повсякденні справи проникливий Овен має шанс подивитися під новим кутом, знайшовши в них невидимі раніше нюанси. Ну а щодо людей навколо, то їм не позаздриш, – у них від Овна просто не існує таємниць.

Телець

Телець може бути втягнутий у справу або розгляд, так чи інакше пов’язаний з грошима. Це може бути все, що завгодно – від розмови з начальством про зарплату до банальної сварки з приводу надто великих витрат. Зірки гороскопу радять Тельцю не гарячкувати у таких розмовах та уникати непотрібних деталей. Зберігайте спокій та зосередьтеся на фактах – образи та взаємні претензії, сьогодні можуть завести вас надто далеко.

Близнюки

У голосі Близнюків будуть раз у раз дзвеніти командирські нотки: вони здатні гарячкувати, доводячи оточуючим свою правоту. День наділяє Близнюків стовідсотковою впевненістю в тому, що вони роблять, тому небажання навколишніх їм допомагати буде прирівняне до саботажу. Щоб день не пройшов у безглуздих суперечках, Близнюкам варто вгамувати свій запал і поменше тиснути на тих, хто з ними поруч. Зрештою, адже вони не прес і не ковзанка, то чому б просто не домовитися?

Рак

Хороший день для того, щоб внести ясність у стосунки з кимось – якщо, звісно, ​​така необхідність у Рака є. Те, про що Рак не наважувався поговорити, питання, які він соромився поставити, – все це сьогодні він може зробити без побоювання. Цей день схиляє Рака до того, щоб бути чесним, щирим та розуміючим співрозмовником. Це допоможе йому поговорити без претензій, до душі, навіть на найбільш делікатні теми.

Читайте також В Україні з’явиться застосунок “Мрія”: електронний учнівський квиток, освітні програми та відповідний контент для дітей 

Лев

Впевненість Лева у якомусь питанні здатна дати збій. Те, в чому він був переконаний на всі сто відсотків, може раптом виявитися не таким, як він думав, здавшись несподіваною стороною. Втім, можливо, Лев і сам перегляне свою думку в якомусь питанні, помінявши його протилежне. Іншими словами, сьогодні Леву слід бути готовим до змін, навіть якщо це «лише» зміни в його голові.

Діва

Діва буде схильна досконально розбиратися в будь-якому, навіть найдрібнішому, питанні. Неясність у справах чи словах буде її дратувати, змушуючи Діву вникати до того часу, поки їй не залишиться білий аркуш. Це дозволить їй уникати помилок та каверз. Щоправда, навколишнім часом може здаватися, що Діва знущається з них, – таку масу уточнюючих питань вона здатна сьогодні поставити.

Терези

Терези повинні вирішити, чого їм вже давно час позбутися у своєму житті, щоб звільнити місце для нового. Можливо, їх тягнуть назад ідеї, що віджили себе, нездійсненні плани, вантаж нездійсненних зобов’язань, старі меблі або щось ще. Настав час перестати чіплятися за те, що не життєздатне! Можливо, сьогодні Терезам доведеться попрощатися з якоюсь своєю ілюзією чи мрією, проте лише для того, щоб відкрити перед собою справжні перспективи.

Скорпіон

Скорпіон не буде схильний до компромісів. «Так» – означає «так», «ні» – означає «ні», решта від лукавого. Така безапеляційна спроба поділити світ на чорне та біле обов’язково зіткнеться із протидією оточуючих. День схиляє Скорпіона до підвищеної емоційності та правдолюбства, а тому будь-які його спроби з’ясувати стосунки закінчаться суперечкою. Щоб цього уникнути, Скорпіонові слід позбавитися ілюзії, що він може комусь щось довести – сьогодні це точно не вийде.

Стрілець

Зірки гороскопу радять Стрільцю не поспішати з прийняттям будь-яких серйозних рішень – краще витратити час на те, щоби зібрати «доказову базу». Швидше за все, Стрілець чогось не передбачив чи не володіє усією інформацією. Щоб не наробити помилок, йому сьогодні потрібно зібрати докупи всі шматочки пазлу: поговорити з знаючими людьми, знайти відповіді на запитання, поритися в книгах, вивчити факти. Тільки після цього Стрілець може схвалити правильне рішення. 

Козеріг

Козерогу, цілком імовірно, доведеться переглянути свою думку про якусь людину, подію чи проблему. Він може зробити це, навіть не бажаючи: просто ситуація підкине йому нові факти, на які доведеться рахуватися. Щоб це на весь день не вибило Козерога з колії, зірки гороскопу радять йому сьогодні бути готовим до отримання несподіваної інформації та необхідності виявити гнучкість у якомусь питанні.

Водолій

У спілкуванні з оточуючими Водолій здатний уперто стояти на своєму! У поєднанні з підвищеною вразливістю та емоційністю, до яких схиляє його цей день, не дивно, якщо Водолій стане джерелом палких конфліктів. Зірки гороскопу радять Водолію сьогодні тримати свою дорогоцінну «єдино вірну» думку при собі, а якщо таки висловив – бути готовим піти на компроміс і навіть перепросити.

Риби

У Риб все має бути чудово: і душа, і думки, і робочий стіл. День схиляє їх до того, щоб помічати навколо будь-яке забруднення, тому Риби щосили намагатимуться навести чистоту. Втім, не менше звичайного бруду (а можливо навіть більше) їх здатні вивести з себе недоліки оточуючих: їх не ідеально чисті вчинки і слова. Навряд чи Риби сьогодні можуть утриматися від спокуси сказати комусь про це прямо.

Читайте також У Рожище водій скоїв наїзд на чоловіка та втік з місця ДТП 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев