Пункти Незламності: як українці можуть знайти місця, де можна отримати все необхідне та розраховувати на допомогу у скрутні моменти

news

 В Україні вже розгорнуто понад 4 тисячі “Пунктів незламності” – своєрідних наметів безпеки, де кожен мож отримати тепло, електроенергію, інтернет, воду, підтримку.

Роль “Пунктів незламності”, окрім спеціальних наметів ДСНС, виконують спеціально облаштовані місця в урядових будівлях, дитячих садках і школах та інших громадських місцях.

Дізнатися, де поруч вас знаходяться такі пункти можна за онлайн-мапою.

Відтепер на ній відображатимуться три основні категорії:

1. Пункти Незламності – це місця організовані обласною владою та ДСНС, які мають генератор (підзарядка гаджетів), тепло, інтернет, чай/каву, аптечку.

2. Пункти Незламності відповідального бізнесу – тут є можливість безкоштовно підзарядити гаджети.

3. Магазини, аптеки, АЗК та відділення банків, які будуть працювати у разі відключення електроенергії (не надають послуги з підзарядки гаджетів).

Зауважимо, нетривалий час у пунктах одночасно можуть перебувати від 40 до 500 осіб. Часових лімітів на перебування там немає, проте треба давати можливість іншим отримати необхідні послуги.

Для зручності користувачів онлайн мапа Пунктів постійно оновлюється.

Як виявилося, головна вада “Пунктів незламності” полягає в тому, що їх важко відразу знайти. Адже в умовах відсутності мобільного інтернету та зв’язку в значній частині міста мапу, де позначені ці пункти, неможливо використовувати. Крім того, навіть за наявності нормального інтернету вона може неправильно показувати ваше актуальне місцеперебування.

Важливо: Запишіть найближчі до вас адреси наперед на випадок, якщо не буде зв’язку.

 

До теми:

У Луцьку мають працювати десять пунктів обігріву, а два із “Пунктів незламності” уже мають Starlink

На Волині “Пункти Незламності” діють на базі ДСНС: адреси

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев