Привітання з прийдешнім Новим роком 2022

news

Новорічні побажання ніколи не бувають невчасними. Привітання з Новим роком 2022 зможуть підняти настрій, як і колегам, так і близьким друзям і створити атмосферу свята.

Близькі друзі оцінять привітання з Новим роком з гумором, а родичі постарше із задоволенням отримають привітання з Новим роком в прозі. Красива листівка в 2022 – рік Тигра викличе посмішку у всіх.

***
Нехай Новий рік стане для нас успішним і багатим хорошими подіями і знайомствами, бажаннями і можливостями. Бажаю, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Бажаю здоров’я, миру, удачі і благополуччя. Нехай Новий рік принесе радість, щастя і зміни в кращу сторону!

***

З Новим роком! Бажаю в цьому році багато радості і тепла. Нехай щастям і добротою наповнений буде будинок кожного з нас. Нехай життя заграє яскравими фарбами. Всім прекрасного настрою на найближчі 365 днів. Бажаю вам щастя, любові, здоров’я, достатку, сімейного благополуччя. Нехай же цей рік принесе нам масу позитиву і приємних подій! Все погане нехай залишається в минулому році. І щоб в новому році кожен день був наповнений радістю і любов’ю. З новим щастям!

***

Нехай цей чарівний Новий рік буде сповнений радості, прекрасних чудес і чудового настрою! Бажаю щирої любові, відданої дружби і багато нових успіхів в цьому році! Нехай щастя, здоров’я і достаток тільки примножуються!

***

З Новим роком! Бажаю вам провести незабутній рік, який буде сповнений прекрасних моментів і успіхів у будь-яких починаннях. Всі мрії обов’язково здійсняться, головне — вірте в себе. Нехай вас оточують лише люблячі і віддані люди, які зможуть наповнити цей рік яскравими фарбами!

***

Ширше двері відчиняйте,

Новий рік спішить до вас,

Всі бажання загадайте,

У святковий дивний час.

Дід Мороз всі втілить мрії,

І добром вас наділить,

Принесе багато щастя,

Та прохання всі здійснить!

***

З Новим роком, з щастям новим!

Хай же буде кольоровим

І веселим, і яскравим,

І щоб не було замало!

Хай дарує радість, щастя,

Береже всіх від напастей.

Буде щирим, буде гарним

І у всьому різнобарвним!

***

Бажаю, щоб наступний рік

Найкращим роком став для тебе!

Хай щастя у душі горить,

Нехай привітним буде небо!

Хай кожен із наступних днів

Запам’ятається назавжди.

Подій чудових, добрих слів

І почуттів яскравих, справжніх!

***

Хай здійсниться казка новорічна!

Хай любов гаряча буде й вічна,

Хай достатку повна хата буде,

Вільний подих хай наповнить груди!

Хай щастить, удача хай сміється,

І найважча справа хай вдається.

Рік Новий, чарівний та казковий

Мрії хай здійснить обов’язково!

0 Комментариев