Прикордонники затримали росіянина, який хотів потрапити до Європи в обхід пункту пропуску

news

На Закарпатті прикордонники Чопського загону затримали росіянина, який намагався у незаконний спосіб перетнути українсько-словацький кордон.

Іноземця-порушника виявили в рамках проведення спільних оперативно-профілактичних заходів «Рубіж-2022». Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Дільничному інспекторові відділу «Великий Березний», який ніс службу разом з офіцером поліції, від провідника електропотягу сполученням «Ужгород-Сянки» надійшла інформація про підозрілого пасажира. Працівник Укрзалізниці повідомив, що особа не схожа на місцевих та спілкується російською мовою.
У ході реалізації інформації прикордонний наряд перевірив на станції “Малий Березний” документи вказаного провідником чоловіка. Останній виявився 33-річним громадянином росії. Він мав при собі паспортний документ рф та посвідку на постійне проживання в Україні, однак не зміг пояснити мету свого перебування у прикордонні.

У ході проведення перевірочних заходів прикордонники встановили, що росіянин мав на меті дістатися Словаччини в обхід пункту пропуску «Малий Березний».

З метою з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів правопорушника доставили у прикордонний підрозділ. Його буде притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України.

0 Комментариев