Прихисток для переселенців: створили карту місць масових поселень ВПО на території Волині

news

Благодійний фонд «Рокада» у Волинській області, який є виконавчим партнером Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців, створила карту місць масових поселень ВПО та вільних місць для поселення на території Волині

Зроблена карта є інтерактивною, переселенці за її допомогою можуть дізнатися про контактні телефони шелтеру, подивитися, як виглядає поселення тощо.

Торік у цих шелтерах були покращені умови проживання: були завезені побутова техніка, ліжка, текстиль ( матраци, ковдри, подушки, постіль, рушники та ін.) для створення гідних умов для вимушених переселенців в усіх куточках Волині. Станом на 10.01.2023 року у шелтерах, якими опікується «Рокада», є близько 500 вільних місць для поселення. Йдеться про  47 прихистків  для поселення людей.

Це місця у гуртожитках, готелях, комунальних закладах тощо. Більшість місць знаходиться в територіальних громадах, віддалених від обласного центру.

Карта буде постійно оновлюватися.

Переглянути інтерактивну карту для поселення переселенців можна за посиланням https://bit.ly/3k6SFBH

Нагадаємо, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, на Волині розмістили 75 993 вимушено-евакуйовані особи.

0 Комментариев