Прожитковий мінімум зріс – хто матиме право на безоплатну вторинну правову допомогу?

news

Сьогодні, 1 липня 2021 року, в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2379 гривень, для непрацездатних – 1854 гривень.

У зв’язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.
Працездатна особа
Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4758 грн.

Непрацездатна особа

Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 3708 грн.

Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян – детальніше про це можна почитати в Законі України “Про безоплатну правову допомогу” за посиланням https://bit.ly/3dSxQBa
На зображенні може бути: текст «липня у язку зi зростанням 1 липня 2021 року прожиткового мнi̇муму змнюеться межа середньомсячного доходу, яка визначае право на безоплатну вторинну правову допомогу (зокрема складення позовних заяв та представництвоу суд) ociб, украёни, якщо хнi̇й сячний дох.д затверджен закону населення, инвалднстю,я розмірі, не перевищуе прожиткових мнмуму, пенсёё, перевищуе двох розмрив належать основних пенсёю допомогу, непрацездатнихо oci6) який POзMIP доходу громадян дае право на безоплатну вторинну правову допомогу? AT <4758 грн для працездатних ociб 3708 грн для oci6, якi̇ втратили працездатнсть, y т.ч. досягли пенсйного віку чи визнани особами 3 нвалднстю»
0 Комментариев