Пропонують збільшити вартість квитка у замок Любарта

У Луцькраді вважають, що потрібно збільшити вартість вхідного квитка у замок Любарта. Зараз він становить 10 гривень для дорослих та 5 гривень для дітей і студентів. Така вартість чи не найменша серед українських замків.
Про це стало відомо сьогодні, 24 жовтня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.
Як зауважила голова комісії Наталія Бунда, вартість квитка можна було б збільшити до 15 гривень.
«Я не думаю, що це покращить фінансову сторону, можливо, впаде кількість відвідувачів, – заперечив їй директор Державного історико-культурного заповідника «Старий Луцьк» Павло Рудецький. – Особливо зараз, коли приїжджають люди зі Сходу. Одні кажуть, що це дорого, інші – дешево.
За словами директора заповідника, люди обурюються і так, чого 10 гривень, адже вони за них побачать лише замок.
Наталія Бунда зауважила, що ціну потрібно не просто підняти, а влаштувати на ці додаткові кошти атракції всередині замку, наприклад, запросити духовий оркестр, який там гратиме чи ж рицарів, які будуть там влаштовувати поєдинки.
Окрім того влітку, на думку Бунди, потрібно збільшити робочий час замку з 19:00 до 21:00.
«Туристи приїжджають після 19 і їх вже не пускають, а в них тільки один вечір в Луцьку», – наголосила депутат.
Автор статті: Мар'яна Метельська