Прогноз погоди на тиждень не потішить теплом та сонцем

news

Протягом тижня, з 13 по 19 листопада, погода в Україні буде непередбачуваною та змінною. Більшість регіонів нашої країни очікують опади, головним чином у формі дощів, іноді переходячи в мокрий сніг.

Такий прогноз подав кандидат географічних наук та метеоролог Ігор Кібальчич, вказавши, що помітне падіння температури повітря відбудеться після 16 листопада. Після цієї дати у деяких областях можливе випадіння першого снігу.

У першій половині тижня очікується тепла погода та іноді дощі. Стабільніша погода передбачається лише у понеділок, 13 листопада. А вже в другій половині тижня, особливо наближаючись до вихідних, в Україну надходитиме холодне повітря з північних регіонів Європи. Це може призвести до переходу опадів у сніг і помітного зниження температури повітря. Незважаючи на це, температура залишатиметься вищою за середні показники, приблизно на 2-4 градуси.

Згідно з даними Волинського обласного центру з гідрометеорології сьогодні у Луцьку пануватиме хмарна погода з проясненнями. Без істотних опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вдень становитиме 6-8° тепла.

0 Комментариев