Продаж квитків на Київ-Варшава здійснюватиметься виключно з Дія.Підписом

news

Як волинянам придбати квитки на Київ-Варшава?

Боротьба з перекупами та зручний сервіс. В Україні інтегрували Дію із застосунком Укрзалізниці. 

Укрзалізниця продовжує системну боротьбу з перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг Київ — Варшава в застосунку Укрзалізниці можна тільки з Дія.Підписом.

Читайте також: Прогноз для метеочутливих: магнітні бурі в листопаді 2023

Верифікація акаунту через Дію підтвердить, що ви — реальна людина. Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки — після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.

А отже, купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі. Зручно й без зайвого поспіху.

Також останнім часом для повернення міжнародних квитків треба було їхати на вокзал, стояти в черзі, писати заяву та чекати на повернення коштів до пів року. Завдяки Дія.Підпису це в минулому. Все робитимете в застосунку УЗ за кілька секунд. 

Продовжується інтеграція Дії, щоб зробити сервіси зручнішими.

Довідкова інформація: Поїзд їде через такі станції: Коростень, Новоград-Волинський, Шепетівка, Здолбунів, Рівне, Ківерці, Ковель, Ягодин, Дорохуськ, Хелм, Хелм-Място, Свидник-Всходній, Свидник-Място, Люблін, Налєнчув, Пуляви, Деблін та Пілава.

Читайте також: Як не заплутатися на змінні церковного календаря: головні православні події листопад – грудень 2023 

За інформацією: Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова 

0 Комментариев