Про що просили депутати Луцької міськради під час сесії 28 жовтня

news

Під час сесії Луцької міської ради, 28 жовтня, депутати озвучили свої запити і запитання.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

Зокрема, розглянули звернення депутата Миколи Дендіберіна щодо ремонту прибудинкової території біля будинків на Київському майдані.

Депутат Ірина Констанкевич порушила питання облаштування критих зупинок на вулицях Потебні та Львівська, також озвучила прохання виборців, які мешкають на вулицях Потебні, Львівська, Мечнєкова, Каштанова про ремонт дорожнього покриття. Вона також просила включити до плану на наступний рік ремонт тротуару біля ЗОШ №2.

Тарас Бас просив відремонтувати прибудинкову територію на проспекті Молоді, 11, а Петро Савчук запропонував включити у перелік ремонтів двори на вулиці Січова, 1, 3, 5.

Депутат Олександр Пиза у своєму запиті просив вивчити доцільність встановлення рекламного щита на перехресті вулиць Дубнівська, Карпенка-Карого, Глушець, де часто виникають аварійні ситуації.

Аскольд Пекарський у своєму запиті просив відремонтувати систему опалення у квартирі батька учасника АТО. Міський голова Микола Романюк дав доручення своєму заступнику Ларисі Соколовській посприяти у вирішенні цього питання.

Андрій Козюра звернувся до міського голови з проханням провести перерахування оплати за тепло у Завокзальному районі міста. Микола Романюк запевнив, що він уже доручив відповідним структурам нараховувати оплату за теплоносій по факту його подачі у кожен будинок.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев