Приват24 втілив ідею харківського школяра

news

Харківський школяр Артем Філімонов удосконалив Приват24. Учень, який у травні отримав від ПриватБанку 50 тис. грн за перемогу в олімпіаді «Фінансовий геній», не зупинився на досягнутому й запропонував банкірам додати дітям можливість просити гроші в батьків.

Коли юніору ( юному клієнту ПриватБанку) терміново знадобляться гроші, він зможе через Приват24 надіслати запит батькам і в разі його підтвердження миттєво отримати кошти на свою Картку Юніора. Саме таку функцію Інтернет-банку запропонував Артем на фінансовій олімпіаді в травні.

Фахівцям така ідея здалася цікавою, і вони взялися за роботу. Уже за місяць у Приват24 з’явився новий сервіс.

Отже, тепер, якщо дитина – власник Картки Юніора – спробує розрахуватися в магазині або зняти гроші в банкоматі, але залишку буде недостатньо, батьки отримають сервісне повідомлення з пропозицією зробити переказ. Після підтвердження запиту кошти надходять на картку, і дитина завершує транзакцію. Якщо дорослі вчасно реагують на повідомлення, операція триває не більше хвилини. Аналіз нового сервісу говорить, що він став доволі затребуваним.

Дев’ятикласник харківської спеціалізованої школи № 119 Артем Філімонов став головним переможцем щорічної національної фінансової олімпіади ПриватБанку «Фінансовий геній». Своїми знаннями та креативним мисленням хлопець заробив 50 000 гривень. Їх можна буде витратити на оплату навчання в будь-якому виші країни.

«Економіку в школі ми навіть ще не проходили, – розповідає Артем Філімонов. – До цього закінчив БізнесШколу ЮніорБанку. Коли прийшло запрошення на участь у фінансовій олімпіаді, вирішив спробувати на удачу. Заочні інтернет-завдання виконав самостійно без зайвих зусиль. Після того як запросили на другий тур, трохи здивувався. Кілька днів приділив підготовці разом зі шкільним вчителем економіки. Вирішальними завданнями для перемоги, вважаю, стали публічний виступ та презентація проекту розвитку ЮніорБанку, у якій я запропонував вдосконалити Приват24».

«В успіху фінансового генія ми бачимо частинку й нашого внеску, – говорить керівник напрямку «ЮніорБанк» ПриватБанку в Харківській області Тетяна Шихова. – Навчання в БізнесШколі – це гарна можливість дізнатися більше про світ фінансів і економіки. Окрім теоретичних знань, слухачі отримають практичні навички побудови бізнес-планів, навчаються захищати свої проекти. Спілкування з топ-менеджерами банку, знайомство з методикою та технологією банківських процесів розширить кругозір школярів. А головне, ті старшокласники, які вирішили в майбутньому пов’язати свою долю з професією фінансиста, зможуть перевірити правильність свого вибору».

Цього року в олімпіаді взяли участь майже 1 000 учнів з 268 населених пунктів України. Завдання першого туру олімпіади успішно виконали 260 школярів, а до фіналу олімпіади увійшли 20 учасників, які набрали максимально можливі конкурсні бали. Призери олімпіади за друге та третє місця отримали 15 000 та 10 000 гривень відповідно.

0 Комментариев