Принцеса-воїн Ксена зіграє лесбійку в новому серіалі

news

У запланованому перезапуску серіалу “Ксена: принцеса-воїн” (в російському перекладі також відомому як “Зена – королева воїнів”) представлять головну героїню відкрито гомосексуальною, повідомляє Корреспондент.net з посиланням на NME.

Виконавчий продюсер серіалу Хав’єр Грілло-Мархуач заявив, що новий телепродукт зможе повноцінно розкрити питання, про які раніше було складно говорити на телебаченні.

“Ксена буде зовсім іншим шоу, зробленим зовсім з інших причин”, — заявляє один з керівників проекту. “Немає сенсу повертати Ксену, якщо тільки не для того, щоб повністю дослідити стосунки, які могли бути показані тільки завуальовано в першому запуску франшизи в 1990-ті роки”, — додає Грілло-Мархуач.

Про плани перезапуску серіалу “Зена — королева воїнів” стало відомо торік з анонсу телеканалу NBC.

“Зена — королева воїнів” (більш відома в Україні як “Ксена: принцеса-воїн”) виходила в ефір з 1995 по 2001 рік і здобула величезну популярність серед глядачів у всьому світі. Окремої уваги телепродукт удостоївся у ЛГБТ-спільноти, яка розгледіла ознаки любовних стосунків у дружбі головних героїнь Ксени, яку зіграла Люсі Лоулесс, і її супутниці Габріель, яку виконала Рене О’Коннор.
У 2003 році Люсі Лоулесс підтвердила гомосексуальність своєї героїні виданню Lesbian News.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев